Duben 2018

Vždycky je v tom nějaké ale...

1. dubna 2018 v 21:31 | Young teenage girl

Co k tomu dodat? Celý život je jedno velké ALE. Pokud žijete pod křídlema rodičů a máte pocit, že život je fajn, musím vás probudit. Nikdy není v životě nic dokonalé. Ideální rande s přítelem? Omyl! Vždycky je v tom nějaké ale. Zapoměl si peněženku, byl nervózní, nebyl příliš romantický... Bydlení bez rodičů? A co nájem, nakupování, samota, účty, dluhy! Život nabízí ale na každém rohu, ale to je dobře. Jak by se nám žilo, kdyby bylo vše ideální? Takový svět neexistuje. Nikdy se nemůže vyhovět všem. Lidi, život je fajn :). Takže pokud můžeš, běž, užívej si. A nebo mi tady napiš nějaký pěkný komentář :D.

Young teenage girl :)


Více nejlepších kamarádek?

1. dubna 2018 v 20:35 | youngteenagegirl
Ahojte!

Teď když jsem plná chuti a energie pro psaní (článek Jsem zpět?), ráda bych se s vámi podělila o můj názor a zkušenosti s nejlepšími kamarádkami. Jasně, jsme ve 21. století, já jsem mladá holka a řekněte mi, kdo netouží po nejlepší kamarádce jako z amerického filmu?
Já sama jsem v tomto ohledu šťastná jak blecha. Mám nejlepší kamarádku (budeme jí říkat Bára), jsme holky z vesnice, takže to k ní domů mám asi 15 vteřin chůze. Naše vzpomínky a zážitky by se americkému filmu pro teens mohly dorovnat, tak pokud chcete věnovat článek tomu, jen piště je to opravdu něco :). Jenomže... vždycky to tak jednoduché není. Na vesnici jsme chodili do stejné školy a třídy, ale já pak nastoupila na gympl a začal "lov na nové kamarádky".
Ve třídě na gymplu jsme byli všichni noví a tak jsem se snažila být ve společnosti s lidma, kteří mi byli sympatičtí. Několik sympatických holčin se mnou trávilo spoustu času a já jsem přistoupila na jejich hru na bff. Ano, na Báru jsem kašlala. Tak nějak jsem si neuvědomovala, že s Bárou od raného věku trávím tolik času a je to nejlepší holka, kterou jsem kdy potkala.
Jak se dalo čekat, z "BFF" se vyklubaly mě naprosto odlišné holky a následovaly hádky, přetvářky a pomluvy. Až potom jsem si uvědomila, že to co hledám bydlí jen 15 vteřin ode mě. STejně s Bárou neužíváme název BFF, protože výraz forever/navždy je velmi silné slovo.
Já bych vám ráda doporučila, abyste nebyli smutní, že s vámi někdo netráví 80% svého času a nenazývá vás nejlepší kamarádkou. Buďte vděční za klasické kamarády a užívejte si momenty s nimi.
Všem vám ze srdce přeju abyste našli někoho, kdo vás bude doplňovat a pomáhat vám. Budu ráda za každý komentář a užívejte života :)

vaše young teenage girl :D